Zeštíhlující ananasová tělová péče od Bernard Cassiere

 

Více než kdy jindy je symbolem krásy harmonická a štíhlá silueta. Bernard Cassiére nabízí pomocí nové ananasové řady zlepšení jejího vzhledu a pohodlí pokožky.

Odvodnění je důležitým krokem k podpoře eliminace tuků a jiných odpadů optimalizací procesu mikrocirkulace pro zlepšení krásy a pohodlí nohou.Bernard Cassiére si vybral tropický komplex ve svém odvodňujícím programu pro krásné a lehké nohy.

Tento nádherný rituál je nejen odpočinkový, ale zejména vhodný pro ty z vás, které trpíte na unavené a těžké nohy. Vaše nohy jsou viditelně oteklé a s nepříjemným pocitem těžkosti. K tomu se váže aspekt pomerančové kůry v důsledku zadržování vody.

Během této procedury vás čeká maximální odpočinek a hýčkání za použití přírodních přípravků francouzské značky Bernard Cassiere. Nejdříve vám otevřeme lymfatické cesty, poté provedeme peeling celých nohou. V tu chvíli je vaše pokožka připravena přijmout aktivní složky obsažené v zábalu, který následuje jako další krok. Aby vaše relaxace byla maximální, během zábalu vám budou masírovány ruce. Poté přejdeme k cílené masáži nohou.

Odcházíte s efektem


- Pocit svěžesti a tím snížení nepohodlí nohou
- okamžitý pocit pohody pro lehčí a hezké nohy
- omezení oteklých nohou na konci dne a zlepšení aspektu pomerančové kůry kůže v důsledku zadržování vody.

Tato léčba se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

1.450 Kč / 75 minut

Hlavní aktivní látky:

- Ananas, zelený čaj a kávový komplex: proti celulitidě, aktivní boj proti ukládání tuku a zlepšení kožního tonusu.
- List Maca z peruánského extraktu: zeštíhlující, odvodňující a zpevňovací účinek.
- Extrakt z arniky a břečťanu: Zklidnit a zlepšit odvodňující účinek.