Kariéra

Staňte se součástí našeho týmu. Jsme salon s dlouholetou zkušeností na trhu a s věrnou klientelou. Neustále se vzděláváme a hledáme pro naše klienty ty nejkvalitnější světové značky. 

MANIKÉRKA

Specializujeme se na péči o přírodní nehty. Naším cílem je zdravý a kvalitní nehet. Jsme místem pro ty, kteří jsou odpůrci jakýkoliv již starých umělých metod a chtějí mít své nehty krásné, zdravé a upravené. Klientky učíme jak o nehty pečovat, aby byly silné a zdravé i po odstranění umělých vrstev.

Hlavní pracovní poměr / Vedlejší pracovní poměr


PEDIKÉRKA

Pedikúra je jedna z nejcitlivějších procedur. Pro některé z klientek je to velmi citlivé téma. Proto klademe důraz na příjemné prostředí a maximální soukromí během procedury. Zajišťujeme tu nejvyšší péči, tak aby si během procedury odpočinuli a odcházeli s pocitem lehkých a hlavně zdravých nohou bez problémů. Příjemné, diskrétní prostředí a čistota musí být pro Vás samozřejmosí. 

Hlavní pracovní poměr / Vedlejší pracovní poměr


KOSMETIČKA

V našem salónu pracujeme výhradně s kosmetikou od Bernard Cassiere. Bernard Cassiere je rodinná značka, 100% francouzská, 100% vyrobená ve Francii. Byla založena a pochází z Corrèze. Značka patří do skupiny Sothys International a zakladatelem je pan Bernard Mas. Je to značka, která vás doslova chytne za srdce a nepustí!

Hlavní pracovní poměr / Vedlejší pracovní poměr


MASÉR / MASÉRKA

Rádi přivítáme do našeho kolektivu nově i MASÉRA / MASÉRKU.

Hlavní pracovní poměr / Vedlejší pracovní poměr

Naše filozofie:

Našeho klienta vnímáme jako lotosový květ. Když poskytujeme lotosovým lístkům správnou péči, rozvinou se. Když se staráme o květy klientů, dopřejeme jim rozvinout všech pět smyslů, uvolní se a doslova rozkvetou. V dnešní době k nám přichází klient, jako uzavřený květ, díky stresům a úzkostem, kterým jsme každý den vystavováni. My myslíme na každý váš okvětní lístek tak, abyste po naší péči od nás odcházeli s pocitem bezpečí, klidu, uvolněni a nabití pozitivní energií.