Náš tým


Lucie Kohoutková

majitelka a zakladatelka / manikúra, pedikúra

V kosmetickém salonu jsem prakticky vyrostla. Po letech praxe a zkušeností v oboru nejen v ČR, ale také v zahraničí, bylo mým snem vytvořit prostředí, kde budeme ke klientům vždy přistupovat individuálně, s citem a s řádnou odborností. Je mou povinností a radostí vám přinášet to nejlepší, co svět nabízí. Vzdělávání v oboru a vize neustálého zlepšování je mým hnacím motorem. Cílem salonu je vám poskytnout vždy tu nejlepší péči, která je provedena v té nejvyšší kvalitě. Pečlivě dbáme o to, aby jste odcházeli  spokojeni, odpočati, se zážitkem. Používáme ty nejlepší přírodní produkty a volíme šetrné procedury, které se nachází na světovém trhu nebo u nás v ČR. Chceme, aby vaše tělo, pleť, nohy i ruce byly krásné a zdravé.


Andrea Žouželková

manikúra, pedikúra, kosmetika, madero, řasy a obočí, depilace, brazilská depilace

Kosmetika a vše kolem mě bavilo už od dětství. Do salonu Lucie Kohoutkové jsem začala chodit jako klientka a péče v salonu mě tak nadchla, že jsem se před dvěma lety rozhodla si udělat kurz manikúry. Teď na mateřské dovolené jsem dostala možnost u Lucky pracovat a stát se součástí skvělého týmu.
Motto vyzkoušené na vlastní kůži: Co tě nezabije, to tě posílí.


Petra Kozlová

manikúra, pedikúra, kosmetika, madero, řasy a obočí, depilace

Dostalo se mi velkého potěšení a ctí pracovat u Lucky v salonu. Jelikož jsem kosmetička tělem i duší a tato práce je pro mě hlavně radostí, tak nebylo nad čím přemýšlet. Na tento obor jsem se vzdělávala 4 roky v Pardubicích a vzdělávat se v tomto oboru i nadále. A tak věřím, že si budeme rozumět a už se na vás moc těším milé klienty.


Nicol Černá

manikúra, pedikúra, kosmetika, madero, řasy a obočí, depilace

Kosmetikou a péčí o ženskou krásu jsem obklopená už od dětství, díky mé mamce, která je kosmetičkou a vždy jsem věděla, že i já se chci tímto směrem ubírat a rozvíjet. Do týmu Salon Pardubice jsem se dostala možná i trochu náhodou, díky své předchozí práci ve vedlejším bistru, od začátku jsem měla z tohoto salonu skvělý pocit a jsem ráda, že jsem součástí týmu který o Vás pečuje.

Nikol Černá | Salon Pardubice

Sára Fusková

masáže, kosmetika, madero, řasy a obočí, depilace

Mám upřímnou radost, že jsem se stala součástí úžasného týmu salónu Pardubice, kde mě můžete zastihnout především při masáži, ale věnuji se také kosmetice. V oboru získávám zkušenosti už od střední školy a nadšení z něj se snažím přenést i do mé práce. Tu nejlépe vystihuje můj smysl pro detail a individuální přístup. Tak neváhejte a přijďte si k nám pro svůj jedinečný zážitek!

Máte dotaz?

Napište nám přes tento fomulář a budeme Vás brzy kontaktovat nazpět.