Náš tým

Lucie Kohoutková

zakladatelka

V kosmetickém salonu jsem prakticky vyrostla. Po letech praxe a zkušeností v oboru nejen v ČR, ale také v zahraničí, bylo mým snem vytvořit prostředí, kde budeme ke klientům vždy přistupovat individuálně, s citem a s řádnou odborností. Je mou povinností a radostí vám přinášet to nejlepší, co svět nabízí. Vzdělávání v oboru a vize neustálého zlepšování je mým hnacím motorem. Cílem salonu je vám poskytnout vždy tu nejlepší péči, která je provedena v té nejvyšší kvalitě. Pečlivě dbáme o to, aby jste odcházeli  spokojeni, odpočati, se zážitkem. Používáme ty nejlepší přírodní produkty a volíme šetrné procedury, které se nachází na světovém trhu nebo u nás v ČR. Chceme, aby vaše tělo, pleť, nohy i ruce byly krásné a zdravé.


Andrea Žouželková

Manikérka / pedikérka

Kosmetika a vše kolem mě bavilo už od dětství. Do salonu Lucie Kohoutkové jsem začala chodit jako klientka a péče v salonu mě tak nadchla, že jsem se před dvěma lety rozhodla si udělat kurz manikúry. Teď na mateřské dovolené jsem dostala možnost u Lucky pracovat a stát se součástí skvělého týmu.
Motto vyzkoušené na vlastní kůži: Co tě nezabije, to tě posílí.


Petra Kozlová

Kosmetička

Dostalo se mi velkého potěšení a ctí pracovat u Lucky v salonu. Jelikož jsem kosmetička tělem i duší a tato práce je pro mě hlavně radostí, tak nebylo nad čím přemýšlet. Na tento obor jsem se vzdělávala 4 roky v Pardubicích a vzdělávat se v tomto oboru i nadále. A tak věřím, že si budeme rozumět a už se na vás moc těším milé klienty.

Máte dotaz?

Napište nám přes tento fomulář a budeme Vás brzy kontaktovat nazpět.