Náš tým

Lucie Kohoutková

zakladatelka

V kosmetickém salonu jsem prakticky vyrostla. Po letech praxe a zkušeností v oboru nejen v ČR, ale také v zahraničí, bylo mým snem vytvořit prostředí, kde budeme ke klientům vždy přistupovat individuálně, s citem a s řádnou odborností. Je mou povinností a radostí vám přinášet to nejlepší, co svět nabízí. Vzdělávání v oboru a vize neustálého zlepšování je mým hnacím motorem. Cílem salonu je vám poskytnout vždy tu nejlepší péči, která je provedena v té nejvyšší kvalitě. Pečlivě dbáme o to, aby jste odcházeli  spokojeni, odpočati, se zážitkem. Používáme ty nejlepší přírodní produkty a volíme šetrné procedury, které se nachází na světovém trhu nebo u nás v ČR. Chceme, aby vaše tělo, pleť, nohy i ruce byly krásné a zdravé.


Darina Doležalová

Manikérka / pedikérka

Pracovat v kosmetickém salonu byl můj sen a proto jsem vystudovala střední kosmetickou školu. Dále jsem se v tomto oboru vzdělávala. Po mateřské dovolené jsem dostala nabídku pracovat v salonu Lucie Kohoutkové. Toto byla pro mě skvělá příležitost, jelikož sama sdílím filozofii našeho salonu. Ráda o naše klientky pečuji a dbám na to, aby se u nás cítily dobře a odcházely vždy spokojené. V salonu pracuji již šestým rokem.


Andrea Žouželková

Manikérka / pedikérka

Kosmetika a vše kolem mě bavilo už od dětství. Do salonu Lucie Kohoutkové jsem začala chodit jako klientka a péče v salonu mě tak nadchla, že jsem se před dvěma lety rozhodla si udělat kurz manikúry. Teď na mateřské dovolené jsem dostala možnost u Lucky pracovat a stát se součástí skvělého týmu.
Motto vyzkoušené na vlastní kůži: Co tě nezabije, to tě posílí.

Máte dotaz?

Napište nám přes tento fomulář a budeme Vás brzy kontaktovat nazpět.