Pedikúra

Pedikúra je jedna z nejcitlivějších procedur. Pro některé z nás je to velmi citlivé téma. Proto klademe důraz na příjemné prostředí a maximální soukromí během procedury. Dále zajišťujeme tu nejvyšší péči, tak aby jste si během procedury odpočinuli a odcházeli s pocitem lehkých a hlavně zdravých nohou bez problémů. Příjemné, diskrétní prostředí a čistota je pro nás samozřejmostí.

Pedikúra Gel lak (Shellac)

Je základní ale důkladné ošetření nohou. Péče obsahuje lázeň, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů a následná aplikace gellaku (shellacku). Pedikúra je zakončena krátkou masáží speciálním krémem na nohy.

Classic pedikúra

Základní ale důkladné ošetření nohou. Péče obsahuje lázeň, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů, závěrečná péče krémem a olejem.

Wellness pedikúra

Exkluzivní ošetření, které maximálně a šetrně pečuje o nohy, chodidla a nehty. Ošetření obsahuje lázeň, změkčující zábal, peeling, masku, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů a závěrečnou masáž nohou. Nohy jsou hydratované a hedvábně jemné.

Ceník služeb pedikúra

Pedikúra Classic

Lázeň, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů, závěrečná péče krémem a olejem, aplikace bezbarvé výživy

790 Kč / 60 minut


Pedikúra Classic a lakování (výživným lakem)

Lázeň, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů, závěrečná péče krémem a olejem, aplikace barevné výživy

990 Kč / 75 minut


Pedikúra Classic a gellak (shellack)

Lázeň, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů, závěrečná péče krémem a olejem, aplikace gellaku (shellacku)

1.090 Kč / 90 minut


Pedikúra Wellness

Lázeň, změkčující zábal, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů, peeling, hydratační, detoxikační maska, závěrečná masáž nohou krémem a olejem, aplikace bezbarvé výživy

1.090 Kč / 90 minut


Pedikúra Wellness a lakování (výživným lakem)

Lázeň, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů, peeling, hydratační, detoxikační maska, závěrečná masáž nohou krémem a olejem, aplikace barevné výživy

1.290 Kč / 115 minut


Pedikúra Wellness a gellak (shellack)

Lázeň, změkčující zábal, šetrné odstranění zrohovatělé kůže profesionální pemzou či skalpelem, ošetření nehtového lůžka a nehtové kůžičky, úprava nehtů, peeling, hydratační, detoxikační maska, závěrečná masáž nohou krémem a olejem, aplikace gellaku (shellacku)

1.490 Kč / 120 minut


Wellness péče o nohy (samostatně)

Lázeň, peeling, hydratační, detoxikační maska, masáž nohou krémem a olejem.

780 Kč / 60 minut


Gellak (shellack) na nohy (samostatně)

890 Kč / 60 minut