Bahenní zábal proti ceulitidě

Zaujměte kontrolu nad svým vzhledem a zároveň si užijte chvíle klidu a péče o sebe. Naše "Bahenní zábaly proti celulitidě" jsou zde, aby vám pomohly vstoupit na cestu k zářivě krásné pokožce. Vaše sebevědomí si zaslouží tu nejlepší péči.

Sametově hladká a zdravá pokožka je jasným výrazem péče o sebe. Nabízíme vám revoluční metodu, jak se zbavit obtěžující celulitidy a dosáhnout hladkého a pevného vzhledu pokožky. Naše služba "Bahenní zábaly proti celulitidě" je navržena tak, aby vám pomohla získat zpět sebevědomí a cítit se skvěle.

Tento exkluzivní zábal využívá moc přírodních složek, které byly pečlivě vybrány pro své účinné vlastnosti. Hlavní složkou jsou výtažky z mořských řas GUAM, které jsou známy svými detoxikačními a revitalizačními schopnostmi. Díky unikátnímu patentovanému procesu získávání výtažků jsou tyto zábaly mimořádně bohaté na aktivní rostlinné sloučeniny.

Naše bahenní zábaly mají vynikající schopnost působit proti těžké celulitidě. Při pravidelném používání pomáhají redukovat podkožní tukové buňky, zlepšují tón pleti a minimalizují nedokonalosti způsobené celulitidou. Díky silnému antioxidačnímu účinku tyto zábaly aktivně bojují proti volným radikálům, které mohou přispívat k procesu stárnutí pokožky.

Procedura je jednoduchá a relaxační. Bahenní směs se nanáší na postižené partie těla, jako jsou stehna a hýždě. Poté je místo zabaleno průhlednou fólií a nechá se působit. Během procedury může být cítit mírné teplo, které je způsobeno aktivními složkami působícími na pokožku.

Naše "Bahenní zábaly proti celulitidě" jsou bezpečné a účinné, ať už jste se s celulitidou potýkali dlouhodobě nebo se s ní chcete vypořádat teprve nyní. Přinášíme vám jedinečnou příležitost dosáhnout hladké, pevné a zdravě vypadající pokožky, která vám pomůže zářit sebevědomím.

Ceník služeb bahenní zábal

Bahenní zábal - balíček 5+1 zdarma

Akční nabídka zvýhodněného balíčku bahenních zábalů 5+1 zdarma! Platnost balíčku 6 měsíců od objednání. Termín pro druhou a další proceduru již objednávejte přes standardní položky bah. zábalů níže.

4 450 Kč / 45 minut


Bahenní zábal - břicho

Bahenní zábal bříška a boků DeaDia

890 Kč / 45 min


Bahenní zábal - stehna a boky

Bahenní zábal stehen a boků DeaDia

890 Kč / 45 minut